• Свеж
Cleупорт целото цврсто дрво платформа со подножје и фиоки за складирање во сива боја

Cleупорт целото цврсто дрво платформа со подножје и фиоки за складирање во сива боја

DEN 2975.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Едноставноста на креветот за платформата во Newупорт е покачена со стилскиот, но сепак функционален, глава за книги. Дарежливо големите ќошиња и ормани обезбедуваат огромни количини на складирање за книги, играчки или други ноќни потреби без да се жртвуваат подови. Затегната под креветот е еден сет од две фиоки за складирање што може да се постави од двете страни на креветот. Дополнителни комплети може да се купат одделно за да додадете дополнителен простор за складирање. Прикачете го вклучениот полнач за монтирање на површината и чувајте ја целата електроника наполнета и подготвена да одите! AFI Newport Full Solid Wood Platform кревет со подножје и 2 фиоки за складирање во сива боја. Традиционалната глава што ќе трае цел живот, има едноставен, традиционален дизајн на панели што ќе ја надополни секоја просторија . изграден од цврсто дрвено дрво и фурнири, завршени во нетоксичен материјал за вашата безбедност . пристигнува со 2 бесплатни плочки за лебдечки подлежни фиоки што можат да бидат поставени Од двете страни на креветот. Не е потребна пролет за кутии : Наменета за трајна издржливост, нашиот комплет SLAT го поддржува вашиот душек за да го зголеми протокот на воздух за поудобен, поладен сон . станица за полнење : Вклучува површински монтиран турбо полнач, кабел од 6 метри, наведена ETL, жица од 18 GA, 2 USB пристаништа .5 V/3.5 A. Капацитет на тежина : 800 bs. Собрани димензии : L : 84.125 ”x W : 57,5” x H : 47.125 ”.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Каишек Хард Школка За Рел. Macbook Air 13 СО Retina Дисплеј И Допир ID USB Тип-C Модел: А1932 А2179 А Пердув Серија + Црна Тастатура

Кск Каишек Пластична Покривка Од Тврда Обвивка ДИЗАЈНИРАНА САМО ЗА да биде компатибилна СО Macbook Air 13 инч�

DEN 351.84

Бубилна пенлива вода, loveубов доаѓа во сите пакети со разновидност на вкусови, ограничено издание, Оз, пакет

О, здраво! Бујливата пенлива вода комбинира освежувачка, јасна пенлива вода со одлично дегустација, при�

DEN 63.68

Нека Се Што Правиш Да Се Направи Во Љубов Коринтјаните 16: Налепница За Ѕидни Налепници Уметнички Мурал Домашен Декор

Опис Ова е премија библијата стих ѕид налепница за дома Направено со висококвалитетен, отстранлив и вод

DEN 143.68

Нов UAC E 10079C C Експанзија Вентил -- Блок Експанзија Вентил Се Вклопува изберете: 2000 - NISSAN МАКСИМА, 2002 - NISSAN PATHFINDER

Нов UAC ЕКС 10079 C ВЕНТИЛ ЗА ПРОШИРУВАЊЕ A / C Блок Експанзија Вентил Сосема Ново! Внесете го типот на вашето �

DEN 1.67