• Свеж
Примарен Сребрен Призма Стерлинг Сребрен Златен Тон Каратно флеш-позлатен Канал-Поставете Шарени Кубни Цирконски Прстен За Вечност

Примарен Сребрен Призма Стерлинг Сребрен Златен Тон Каратно флеш-позлатен Канал-Поставете Шарени Кубни Цирконски Прстен За Вечност

DEN 1599.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Лизгајте на нешто малку невообичаено со овој елегантно задебелен 14 каратен флеш позлатен стерлинг сребрен вечен бенд прстен. Овој широк прстен широк 4,48 мм има повеќебоен сет на канали квадратни кубни цирконски камења за прекрасен изглед и сјај. Оваа лента е достапна во големина на целиот прст 6.Тип на накит : Стил На Финирање : Вечност Бенд Ринггендер : Женски метал : Стерлинг Силверметална Боја : Бело Обложување : 14 Каратно флеш-позлатена ширина на лентата : 4,48 Mmring Големина : 6 Детали за цврстиот камен : Тип : Кубна цирконијаколор : Мулти-облик на Боја : Поставување На Квадратен Накит : Канал Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бела боја лак, Совршен За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Кина Сребрена, Цврста, 14 Каратна Флеш Жолта Позлатена, Кубна Цирконија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Единствени поволни цени, женски плус комбинезони тексас ролна поглава комора панталони панталони панталони

За нас : Модна облека со плус големина, инспирирана од потребата на нејзините клиенти Продолжувајќи со к

DEN 628.64