• Свеж
Мизуно Лежалка Патент, Големина Екстра Мал, Бел

Мизуно Лежалка Патент, Големина Екстра Мал, Бел

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Лежалката 1/4 Патент има преден џеб, качулка и преголемо вклопување што е толку пријатно што никогаш нема да сакате да го соблечете. т. Во Мизуно, ја инспирираме чистата љубов кон спортот. Од отклучување на потенцијалот на секое трчање до посветеност на нешто поголемо од себе, вашиот тим. 1/4 патент. 100% Полиестер : најдолготрајниот и најтрајниот материјал на Мизуно. Еластични манжетни и долна лента. Предна торбичка џеб. Худ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Бело Куќиште За Цвеќе За Samsung Galaxy Note плус 10+ 5G 6.8 Tpu Јасно Меко И Флексибилно Ултра Тенко Отпорно На Удари Против

Целосна Заштита : Меката флексибилна рамка НА ТПУ со 4 армирани агли обезбедува апсорпција на капки за з�

DEN 2.00

Левмја Женски Широки Панталони За Нозе Плус Клиренс Лежерни Еластични Лабави Прави Панталони Трендовски Панталони

€ Прилика }Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Панталони Совршени За Секојдневна Облека, Салон, �

DEN 319.84