• Свеж
Вотсон 4-парче Источна Кралот Спална Соба Во Собата Сива Даб-Боја: Сива, Заврши: Црна, Стил: Традиционални

Вотсон 4-парче Источна Кралот Спална Соба Во Собата Сива Даб-Боја: Сива, Заврши: Црна, Стил: Традиционални

DEN 5168.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сивата е бојата"тоа" овие денови, и оваа четириделна колекција на спални соби го поставува темпото за секоја главна спална соба. Секое парче е завршено во сив даб кој има издржана привлечност со контрастни црни акценти и рамки кои се недооценени, но сепак смели. Источниот брачен кревет има импозантна глава и подножје со низок профил со правоаголни облоги со црн акцент. Згодната ноќница и комодата имаат пространи фиоки со сребрени нагласени рачки кои даваат допир на брилијантност. Соодветното огледало има чисти, јасни линии за совршено вклопување на врвот на прекрасната комода. Вотсон 4-парче Источна Кралот Спална Соба Во Собата Сива Даб.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Универзитет во Мичиген 14W 11ч Менхетен Црн сингл Мат злато вкоренета Диплома рамка со бонус во кампус слики литограф

Рамка за црна диплома во Менхетен со златен фолија печат на официјалниот универзитет означува и втисна�

DEN 2.67

Звучници за лаптоп jlab USB _ преносни, компактни, звучникот за патувања за тетратка за Windows и Mac _ B_fle x_bass hi_fi стерео

Приклучете и играјте за компјутер и Mac Користи само USB моќ, без жици или батерии! Звучници за лаптоп j Lab USB

DEN 1.67

Нараквица за истегнување на природни скапоцени камења направена со прецизно исечени кристали со розова кутија

Нараквица за истегнување на природни скапоцени камења направена со прецизно исечени кристали со розов�

DEN 255.84