• Свеж
Треперлива во златна метална луксузна фрлање перница 20in 26in

Треперлива во златна метална луксузна фрлање перница 20in 26in

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Облечете го вашиот кауч со овој прекрасен впечатлив акцент трепер во златна метална луксузна фрлање перница. Ткаенината на оваа трендовски перница е мешавина од полиестер. *Бои : злато *ткаенина Потекло : Соединетите држави. Перници се рака *Двокреветна перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешната *перници вклучуваат ** хипоалергичен Долу алтернативно вметнување полифил *Препорачано чисто чисто *Содржина на ткаенина : 80% Полиестер 13% Постлинд Поли 7% Посткон Поли *Фламбилноста : CAL 117-2013, NFPA 260, UFAC I Shimmer во златна метална луксузна фрлање перница 20in x 26in.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лесни Подни Светилки За Дневна Соба, Стоечки Светилки Со Е Гроздобер Едисон Светилки, Ул Наведени Приклучок

Идеален избор за внатрешно амбиентално осветлување, оваа едноставна и елегантна подна ламба обезбедув�

DEN 559.84