• Свеж
Патување Колекција Жени Морган Тру Удобност Пена Наредени Пета Колено Високи Чизми

Патување Колекција Жени Морган Тру Удобност Пена Наредени Пета Колено Високи Чизми

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Завршете ја секоја облека Со Колекцијата Морган По Патување. Бадем-прст и детал од патент му даваат на оваа основна чизма смел изглед. Оваа силуета висока до колена има влошка од 4 mm tru comfort, веганска кожа и ниска блок пета. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на чизми ќе имаат вашата облека да изгледа уште подобро од порано. Тие ќе ви го дадат тој завршен допир на кој вашата облека ќе изгледа директно од списание. Висина на петицата : 2-инчи. Тип На Пета : Наредени . Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратило : 15 инчи. Обем на теле : 14 инчи. Врвен Обем : 15 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Внатре Во Патент. Стил На Пети : Бадем. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Чизми. Повик.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.