• Свеж
Brinley Co. Women'sенски Fau Suede Criss Cross Cross Strap Бадем пети наредени чизми на потпетици

Brinley Co. Women'sенски Fau Suede Criss Cross Cross Strap Бадем пети наредени чизми на потпетици

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Додадете шик обувки на вашиот изглед со плетенка од плетенка од глуждот од Brinley Co. Soft Faux Supe uppers се креваат на глуждот и плетените ленти се преклопуваат околу глуждовите и на вампирите. Темен faux woodgrain надворешни и бујни високи потпетици ја завршуваат висината на потпетицата : 2 3/4-инчи. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 6 инчи. Врвен обем : 10 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Чизми Ретро Чевли Со Рамно Дно Секојдневни Чизми Плус Лизгање Со Големина На Чевли Со Двоен Патент Black Црна 5.5

Жени Ретро Чевли Со Рамно Дно Секојдневни Чизми Плус Лизгање Со Големина На Чевли Со Двоен Патенткаракт

DEN 3.00