• Свеж
Време и време женски патент, патент, широка ширина на располагање

Време и време женски патент, патент, широка ширина на располагање

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашето време и Tru Side Zipper Bootie ќе бидат вашите парови оваа есенска сезона. Тоа е совршен чизми на глуждот што ќе оди одлично со сè од фармерки до фустани. Уживајте во дневната удобност со својата мемориска пена со перничиња, 1,5 "модерна блок-потпетица и неговиот ергономски облик дизајн за најдобро можно. Сигурно сме спакувале многу квалитетен квалитет на оваа секојдневна ниска цена! Времето и Tru Zipper Bootie (Women'sенски) Надворешно затворање на метални патенти. Тркалезна пети. Материјал : Полиуретан. Сезона : есен. Лизгање, поштенски. Доаѓа во најразлични бои.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.