• Свеж
Циркус од Сем Еделман Харди Бути

Циркус од Сем Еделман Харди Бути

DEN 763.04

Од стоката
Достапно е за нарачката

Bootie Bootie не се извинува за нејзината команда за внимание. Деталите на бравата и извајаната широка потпетица создава модерна силуета која е сигурна дека ќе ја ажурира вашата гардероба. Bootie. Внатре во зип. Зашилен пети. Мека постава со удобна нога. Висина на пета : 3,00 во.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.