• Свеж
Ekena Millwork 1 2 W 24 H Timberthane Rough Cedar Three Board се приклучи на таблата-n-batten w елиптични врвни шатлови на дрво, првенден тен, предводен тен

Ekena Millwork 1 2 W 24 H Timberthane Rough Cedar Three Board се приклучи на таблата-n-batten w елиптични врвни шатлови на дрво,

DEN 1917.92

Од стоката
Достапно е за нарачката

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво. Во споредба со вистинското дрво, тие се многу полесни за инсталација без проблеми. Не подложни на вообичаени теми на органско дрво, како што се гниење или искривување, цело време, давајќи идентичен изглед на вистинско дрво. Со неверојатен избор на големини и стилови за избор, сигурно ќе најдете оној што одговара на стилот на вашиот дом. Повеќекратни висини и ширини достапни во популарни стилови. Реален изглед на дрво со автентично дрво жито. Силна и издржлива површина што нема лесно да се гребе или заби. Непропустливи на природните елементи. Водоотпорен, без мувла или мувла. Доаѓа фабрички применски и е подготвен за дамка или боја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ekena Millwork 1 2 W 62 H Americraft Три надворешни работи на табла вистинско дрво распоредено од табла-n-batten ролетни, океански

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 2.00

Екена Милворк 12W 30 H Вистински Одговара Пвц Фарма Рамен Панел Комбинација Фиксна Монтажа Ролетни, Мов Зелена

Оваа иновативна линија На Вистински Фит пвц ролетни се издвојува со тоа што е проектсовршен по стандард

DEN 3152.80

Екена Милвир 14. внатре w in. H Builders Edge, Taperormade Две еднакви панели, подигнати ролетни со панели, вклучуваат соодветни

Смело дизајниран и достапен во широк спектар на бои, стандардниот подигнат панел бленда е одличен избор

DEN 2921.92