• Свеж
Duncan freehand Zero yo-yo со пулсна технологија, зелена

Duncan freehand Zero yo-yo со пулсна технологија, зелена

DEN 271.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој Duncan Freehand Zero Light Up Yo-Yo е забавен избор за активно дете. Оваа играчка ќе промовира креативност и координација на рачно око. Данкан јо-јо со пулсна технологија има широка, разгорена форма, систем за реакција на вдлабнатина и LED светлосна технологија која трепка, пулсира и менува бои и обрасци како што се врти. Визуелните ефекти ќе ги задржат вашето дете и он-лакови зачудени. Вашето дете може да ја прикачи вклучената LED осветлена противтежа за да изврши екстремни трикови за противтежа во темница за уште повеќе визуелна стимулација. Оваа јо-јо користи едно копче за ќелии, која практично доаѓа вклучена во пакувањето. Оваа играчка не е наменета да се игра со деца на возраст под 3 години. Играчката сигурно ќе го задржи вашето дете забавувано со часови. Duncan Freehand Zero Yo-Yo со пулсна технологија, зелена : Зелена јо јо играчка. Со LED технологија на светлина. Широка, разгорена форма. Вдлабнат систем на одговор. Трепка, пулсирања и ги менува боите и обрасците како што се врти. Прикачете ја вклучената осветлена противтежа за да извршите екстремни трикови за противтежа во мракот. Користете 1 батерија на ќелијата на копчињата (вклучена). Промовира координација на рачно око. Визуелно стимулирање. Keepе го задржи вашето дете бескрајно забавувано.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дизајн на Мајкл Грејвс Оз Високо боросиликат стакло квадратен сад за складирање на храна со индиго гумен заптивка

Чист заштеда на живот кога станува збор за правење оброци за работната недела и складирање на леви прен�

DEN 639.84

Miabella Women 7- Carat T.G.W. Овална лондонска сина топаз и бела топаз и дијамант акцент Стерлинг сребрен ореол прстен

Погледнете го остриот додека го донирате овој ласкав миабела ореол прстен Изработено во бујно сребро с�

DEN 2.33

Tuphely Industries цвета розови цвеќиња Womanена Минимална преглед на преглед на wallидна уметност, 30, дизајн од Рос Русева

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 337.76