• Свеж
Девојките на Рибок ги осветлуваат хеланките за печатење со камо со џебови, големини 4-18

Девојките на Рибок ги осветлуваат хеланките за печатење со камо со џебови, големини 4-18

DEN 192.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Вашата девојка ќе ги сака овие хеланки на девојчињата Рибок затоа што тие се направени да се движат! Стартувајте, скокајте, прескокнете и сè што е помеѓу. Хелегите се изработени со ткаенина за влага, која е специјално дизајнирана да ја здобие влагата за удобно чувство. Постојат дури и странични џебови изградени десно на страната на хеланките за лесно складирање на нејзините најскапоцени работи. Логото на потписот Reebok Delta се погоди на колкот и зборот надолу од страната на ногата. Девојки хеланки со странични џебови. Влага за губење. Цело камо печатење со логото на Делта Делта. 85% полиестер, 15% спандекс. Повлечете го затворањето и лентата за половината. Машина за перење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.