• Свеж
Атлетски дела девојки микрофлеа пуловер, големини 4- & плус

Атлетски дела девојки микрофлеа пуловер, големини 4- & плус

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Функцијата се среќава со модата со овој мек руно пуловер од атлетските дела. Со лесно затворање на полу-зип, овој пуловер на девојчињата е лесен слој што носи допир на стил и здружение на нејзиниот изглед .. само на време за преминување во студената, јасна сезона. Материјал : 70% полиестер/30% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : исмејувачки врат. Затворање : Затворање на полу-зип. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Предниот џеб од кенгур. Карактеристики : еластично полите; тело на руно. Атлетски работи на девојчињата микрофлеа пуловер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Училишната униформа на момчињата на нација момчиња со долга ракав, пакет, пакет со вредност, големини 4-18

А+ стилот е сè негов во маичката на Пике Поло на Wonder Nation Позајмува безвременски изглед на неговиот учили�

DEN 431.84

Маица за изведба на девојки Cheetah Girls, Top Top, печатени хеланки и шорцеви, 4-парчиња активен сет, големини 4- & плус

Таа ќе остане активна во стил, облечен во овој Cheetah 4парчен активен сет, комплетен со маица за графички пе

DEN 0.67