• Свеж
Девојки од слатка пеперутка се поклонуваат со резервоарот на грбот и печатениот скутер, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-16

Девојки од слатка пеперутка се поклонуваат со резервоарот на грбот и печатениот скутер, сет на облеки од 2 парчиња, големини

DEN 639.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овие сет на облека со слатка пеперутка 2 парчиња е токму она што и треба за симпатична и удобна облека на денот. се меки вкусни ткаенини ја одржува пријатната како и секогаш со врвот на резервоарот и совпаѓаат на дното на здолништето на скутерот. Врвот има симпатичен лак во детали за задниот дел и забавен руф. Комплетот, исто така, доаѓа со пискав за коса за да го надмине нејзиниот изглед! Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : 1 резервоар, 1 здолниште со скутер и 1 склопување. Карактеристики на резервоарот : стил на пуловер; екипаж; лак на грб; печатење на сите; Руфл полите. Карактеристики на скутерот : стајлинг на влечење со еластична лента за половината за удобност; лак на половината; печатење на сите; детали за руфла. Облека на резервоарот и облеката на Skort за девојчиња од слатка пеперутка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Inevnen Прекрасна Бебе Девојка Ромпер Во Собата, Без Ракави Квадратни Вратот Лимон Ананас Лак Јазол Боди Ромпер Со Лента За

Прекрасна Бебе Девојка Ромпер СетДобар сет за вашиот мал ангел! Карактеристики : Материјал : Полиестер, �

DEN 207.84