• Свеж
Костим на Guardians of the Galaxy Star-Lord Child, голем

Костим на Guardians of the Galaxy Star-Lord Child, голем

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ставете се на чувство во овој костум на Starlord. Авион низ вселената со леснотија. Нема потреба од гломазна шлем затоа што оваа специјална носија ви овозможува да дишете во надворешниот простор. Овој костум има џемпери и маска за да го погоди вашиот идентитет бидејќи сте надвор од одбрана на галаксијата. Костим на Guardians of Galaxy Star-Lord Child, голем (10-12) : Големина : L (10-12). Костимот вклучува џемпери и маска. Само миење на рацете. 100 проценти полиестер. Табелата со големина ќе варира според костумот. Погледнете детална табела со големина. Willе ви треба Adobe Acrobat Reader за да ја видите графиконот за големина. Подгответе го Adobe Acrobat Reader Now.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Летни Врвови Женски Летен Тркалезен Врат Печатен Раб Со Кратки Ракави Неправилен Сплит Маица Пуловер Врвот

Женски Летен Тркалезен Врат Краток Ракав Печатен Раб Неправилен Сплит Пуловер За Маици Ве Молиме прове�

DEN 318.40