• Свеж
Девојки за девојчиња за девојчиња кошула, големини xs-xxl

Девојки за девојчиња за девојчиња кошула, големини xs-xxl

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Детското место за девојчиња од 8-пакувања на Девојки се одлични главни делови што треба да ги имате во вашиот плакар. Пакет од 8 вклучува : 8 цврсти екипи на вратот на екипажот и hi-lo him him. Доаѓа во големини XS-XXL. Пакет од 8 вклучува : 8 цврсти екипи на вратот на екипажот и високо-ниски стилови на полите. Високо ниско ниво. Вратот на екипажот. Етикета без ознаки. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.