• Свеж
Маски Оулет Престиж Туту Детски Костим

Маски Оулет Престиж Туту Детски Костим

DEN 287.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

Активирајте ви амајлија и да си одат на некои ноќ време авантури во ОВОЈ ПЈ Маски Owlette Престиж Туту Дете Костим. Вклучува врв, хеланки со туту здолниште, наметка и маска од ткаенина. Не вклучува чевли. Ова е официјално лиценциран КОСТИМ ЗА ПЈ Маски. ПЈ Маски Овлет Престиж Туту Дете Костим.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.