• Свеж
Марки Г Облека Девојки Краток Ракав Екипажот Вратот Цврсти Маици Памук, Л, Црна Хедер Хедер

Марки Г Облека Девојки Краток Ракав Екипажот Вратот Цврсти Маици Памук, Л, Црна Хедер Хедер

DEN 399.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оставете ги вашите деца да се истакнат во Овие Маици За Девојки Со Кратки Ракави Марки Г Облека. Маиците се со голема големина, со 100% чешлан памучен дрес со прстен, тие се меки, дишат и пријателски за кожата. Материјалот е исто така лесен, што додава на нивото на удобност. Овој пакет вклучува 3 маици за вратот на екипажот Во Црна, хедер и хедер обични бои кои не бледнеат кога се мијат рачно или во машина за перење. Детските маици имаат ребреста јака која цврсто се вклопува околу вратот. Растегливите ребрести плетени ткаенини овозможуваат проширување на јаките без нарушување на формата. Со обичен дизајн со цврста боја, маиците на овие девојки одговараат на различни видови облека за различни прилики. Нивните зашиени ракави со двојна игла и долниот раб прават да изгледаат уредно. Марки Г Облека памучните маици што дишат помагаат да се запре премногу потење, што ги прави соодветни летни облеки.Маици За Девојки од облека марки Г, 100% Памучен Дрес Маици Со Краток Ракав Со Екипаж, Црна, Хедер и Хедер, Пакет од 3 маиците на девојчињата имаат врвно зашиена ребреста јака која цврсто се вклопува околу вратот. Овие обични маици имаат зашиени ракави со двојна игла и долниот раб за уреден изглед. Едно пакување содржи 3 маици за вратот на екипажот во живописни црни, хедер и хедер бои. Изработени од памук, тие се меки, лесни и дишат. Лесната и дише ткаенина на памучните маици престанува да се поти, што ги прави соодветни летни облеки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Летни Врвови Женски Летен Тркалезен Врат Печатен Раб Со Кратки Ракави Неправилен Сплит Маица Пуловер Врвот

Женски Летен Тркалезен Врат Краток Ракав Печатен Раб Неправилен Сплит Пуловер За Маици Ве Молиме прове�

DEN 318.40

Inevnen Прекрасна Бебе Девојка Ромпер Во Собата, Без Ракави Квадратни Вратот Лимон Ананас Лак Јазол Боди Ромпер Со Лента За

Прекрасна Бебе Девојка Ромпер СетДобар сет за вашиот мал ангел! Карактеристики : Материјал : Полиестер, �

DEN 207.84