• Свеж
Активна маица за девојчиња во Авиа, големини 4- & плус

Активна маица за девојчиња во Авиа, големини 4- & плус

DEN 271.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Совршено за училиште, вежбање или игра, активната маица на Авиа е балансирана комбинација на стил и функција во која има трендовски клуч за грб и технологија за влага за да ја задржи суво. Од нејзините омилени фармерки до удобни џоги, оваа активна маица од Авиа е удобен почеток на нејзините обични облеки. Материјал : Екстериер : 100% рециклиран полиестер; Внатрешен резервоар : 88% рециклиран полиестер/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Џебови никој. Карактеристики : Копчиња за клуч со мрежна мрежа; јазол-вратоврска на полите; печатење на сите; Влагата за влага на алги, останете суви. Активна маица за девојчиња од Авиа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Хуакаишиџи Дете Бебе Девојки Симпатична Ромпер Фустан Брановидна Шема Текстура Здолниште Полите Боди И Лента За Коса

Спецификација Ткаенина : Полиестер Применлив Пол : Девојчиња Карактеристики : Еднобојна Брановидна Шем�

DEN 0.67