• Свеж
Правда девојки j-sport 2fer маица, големини xs-xlp

Правда девојки j-sport 2fer маица, големини xs-xlp

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Паѓајте во мода со активната маица J-Sport Active Two-for-One Side Tie од правдата! Оваа симпатична мета нуди графики на тренд со отстранлива внатрешна bralette- што го прави совршен начин да додадете малку талент во изгледот на вашата мода! Направено од Супер мек Jerseyерси, овој симпатичен два-за-еден сигурно е дека е лесен за носење, лесен за парови додаток на гардеробата на вашата модерна девојка! Спарете го со нејзините слаби правда за погледот исто толку уникатно колку што е. Само во! Материјал : 95% полиестер, 5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Отстранлива внатрешна bralette, детали за предниот дел на јазолот, графики за сјајни гел. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.