• Свеж
хуаи женски обичен тенок патент висечки врат еднобојно шиење без ракави врвни врвови за жени секојдневен пад црвено л

хуаи женски обичен тенок патент висечки врат еднобојно шиење без ракави врвни врвови за жени секојдневен пад црвено л

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Здраво пријатели, нашата големина Е азиска големина, големината е на малата страна, ве молиме изберете големина што е две големини поголема од вашата вистинска големина.Како Што се : Сад (И) = Кина (Л)[Големина Шема] : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 84см/33.07 "Половината : 74см/29.13 " Должина : 37см/14.57". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 89см/35.04 "Половината : 79см/31.10 " Должина : 38см/14.96". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 94см/37.01 "Половината : 84см/33.07 " Должина : 39см/15.35". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 99cm/38.98 "Половината : 89cm/35.04 " Должина : 40cm/15.75". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 104cm/40.94 "Половината : 94cm/37.01" Должина : 41cm/16.14 " Женски Обичен Тенок Патент Виси Вратот Еднобоен Врв За Шиење Без Ракави ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново 3 .Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.Совршено Совпаѓање со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн информации За Производот : Пол : Женски повод : Секојдневен, Материјал : Полиестерски Стил : Мода, Лежерна должина На Ракавот : Целосна јака : Коса Црта Должина На Вратот : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1xwomenен Врв чизми за стилски изглед во потопло време. ①Прилика,Секојдневно Носење, Дома, Работа, Улично Носење, Забава, Состаноци, Одмор, Шопинг, Кафулиња и Други Секојдневни Прилики. ●Инструкции за нега●Рачно перење во ладна вода или машинско перење со алишта / Закачете или исушете ја линијата. Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Бејвеи Дами Обичен Неправилен Пуловер На Полите Вратот На Екипажот Тркалезна Јака Туника Со Долг Ракав Есенска Блуза

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Обичен Лабав Дуксер, Врвови За Пуловер Со Џемпер, Блуз�

DEN 303.84

Женски Шупливи врвови Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Цветни Печатени Маици Летни Секојдневни Лабави Блузи

***** Добредојдовте во мојата продавница,ви посакувам среќен шопинг * * * * * Големина : ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА

DEN 0.33

Котони Женска Мода Секојдневна Еднобојна Еластична Памучна И Ленена Панталони Панталони Голема Продажба М

Женски Модни Обични Еднобојни Еластични Памучни и Ленени панталони панталони Карактеристики : Изработ�

DEN 1.33

Mlqidk Плус Големина Блузи За Жени Блузи Обични Течни Маици Блузи За Печатење Американско Знаме За Жени Бели XXL

70" Ракав : 23cm / 9.Прилика : Слатките Маици Совршени За Секојдневно Опуштање Или Излегување,Одмор,Клуб,Заба�

DEN 303.84

Чист Кардиган За Жени Кардиган Со Долги Ракави За Жени Скетелски Принт Отворен Преден Кардиган Лесни Кардигани

Сезона : umn, зима, пролет Повод : ден, забава Стил : Секојдневен, кул Одговара : одговара точно на големинат�

DEN 304.64

Tking Мода Жени Лето Плус Големина Краток Ракав V Вратот Цврсти Врвови Лабава Патент Предни Кошули Блуза Светло Кафеава 5XL

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

DEN 319.84

Секси Танц Дами Маица Квадратни Вратот Маица Долги Ракави Блузи Обичните Туника Блуза Дневна Облека Маица Црна XL

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Еднобојни Блузи, Жени Обична Маица, Тип На Теп�

DEN 369.44