• Свеж
иопко кошули за жени Жени Летна Кошула Надвор Од Рамото Цветен Принт Секојдневен Долг Ракав Надвор Од Рамото V Врвови На Вратот Ретро Етнички Стил Лабава блуза женс

иопко кошули за жени Жени Летна Кошула Надвор Од Рамото Цветен Принт Секојдневен Долг Ракав Надвор Од Рамото V Врвови На Вратот

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

28"- - Должина : 71cm/27.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет. Жените Летна Кошула Надвор Од Рамото Цветен Принт Секојдневен Долг Ракав Надвор Од Рамото V Врвови На Вратот Ретро Етнички Стил Лабава Блузакарактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!Карактеристика : Цветен Принт Капење Ракав Кејп Дизајн Врвот Носете го вашиот каузален врв Со слаби фармерки, шорцеви, хеланки или здолниште за опуштен изглед, со уникатен дизајн што го прави погоден за речиси сите типови на тело. Големина : М - - САД - - Големина : 6 - - ВЕЛИКА британија - - Големина : 10 - - ЕУ - - Големина : 36 - - Биста : 100см/39. Опис : Сезона : Лето : Женски Материјал : Полиестердекорација : Должина Без Облека : Конвенционална Должина на Ракавот : Тип На Краток Ракав : Стил На Печатење : Мода, Каузалност што добивате : 1 Компјутерска Женска Блуза.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Scyoekwg Облечени Врвови За Жени Паѓаат Мода Лесен Лабав Пуловер V Врат Дневни Кошули Top Зима Туника Врвни Кошули Класична

Добредојдовте Во Scyoekwg.Ви посакувам среќен шопинг!Појавување : обичните врвови за женски модни удобни ес

DEN 255.84

Дозвола Женски Летни Врвови Лабави Секојдневни Три четвртини Ракави В-вратот Чипка Цветни Печати Маица Темно Сина Л

Таквата убава и премиум летна маичка ќе ве направи помодерни и попривлечни! Совршена Маица за пролет, ле

DEN 431.84

Ханас Женски Врвен Моден Летен Женски Ретро Цветен Принт Еднократна Кошула Со Кратки Ракави Со Џебови Бела ХХЛ

Големина : С Биста : 102см / 40,16" Рамо : 50см / 19,69" Ракав : 18см / 7,09" Должина : 68см / 26,77" Големина : М Биста : 108см / 42,52

DEN 2.00