• Свеж
Гатргип Женски Долги Ракави Блузи На Продажба На Дозвола, Женска Мода Печатени Лабава Маица Средна Должина Ракави Блуза Круг Вратот Повик Блузи

Гатргип Женски Долги Ракави Блузи На Продажба На Дозвола, Женска Мода Печатени Лабава Маица Средна Должина Ракави Блуза Круг

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Гатргип Женски Долги Ракави Блузи на Продажба На Царинење, Женска Мода Печатена Лабава Маица Со Средна Должина 3/4 Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвови : Обични Врвови,долг Ракав ,Кардиган,Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза. Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. Дизајнот го прави пообичен и поудобен за носење. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За, Зима и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Type/Лето : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : цврст стил на боја : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Јака : Должина На Тркалезниот Врат : Долг Ракав како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Блуза : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 80см/31.50 "Ракав : 57см/22.44 " Должина : 52см/20.47". Големина : М Големина. : СРЕДНО Т САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 84см/33.07 "Ракав : 58см/22.83 " Должина : 53см/20.87". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 88см/34.65 "Ракав : 59см/23.23 " Должина : 54см/21.26". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 92см/36.22 "Ракав : 60см/23.62 " Должина : 55см/21.65". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 96см/37.80" Ракав : 61см/24.02 "Должина : 56см/22.05" Супер мек, растеглив и Лесен, Елегантен висок квалитет. Дизајни : цветни печатени хенли резервоарот врвот, У вратот со малку v вратот,без ракави,копчиња нагоре, одговара одблесокот туника врвови. Прилики : овој стилски секојдневен врв одлично оди со фармерки шорцеви или високи потпетици во лето, одлично оди и со јакни,палта,панталони воumn зима и пролет, можете да го носите дома во вашата канцеларија или на забава. Нега на облека : Рачно Перење/Машинско Перење Well.It лесно се мие и виси суво. Ве молиме погледнете ја табелата со големини лево (последна слика) или под описот на производот пред да нарачате.Совети : Генеричката Големина На Амазон не е нашата големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женските Блузи Печатат Лабаво Руно Со Долги Ракави Со Долги Ракави Преголем Пуловер За Дуксери Зимски Црн

Карактеристики : Долг Ракав, Дуксери, Печатење, Дневно, Моден Стил.10 " Рамо : 64см / 25 ①Прилика : Секојдневен

DEN 3.33

Жените Блуза V-Вратот Патент Еднобојна Краток Ракав Пати Повик Блуза Блуза Блуза Феминина Улична Облека

Големина : С Биста : 95см / 37,40" Рамо : 39см / 15,35" Ракав : 26,5 см / 10,43" Должина : 68см / 26,77" Големина : М Биста : 100см / 39

DEN 331.04

Долги Ракави За Жени Блузи Миархб Женски Блузи Секси Долги Ракави Маица Копче Јака V Вратот Пуловер Блузи, Виолетова 3XL

Добредојдовте На Берзата, се надевам дека ќе имате добар шопинг!Женски Блузи Обични Секси Модни Маици С�

DEN 3.00

Жени Обични Колорблок Средна Висока Јака Контраст Боја Плетен Џемпер Со Долги Ракави Врвен Џемпер Цврст Дуксер

Материјал : мешавина од памук, удобна и дише, ве одржува убави и удобни цел ден.Нежен циклус или миење рац

DEN 1.00