• Свеж
Женски Оригинални Шорцеви

Женски Оригинални Шорцеви

DEN 800.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Културна икона. Првите жан шорцеви. Половината дефинирање висок пораст. Уништена завршница. Пресечен раб. Тексас. Опремени преку колкот и бутот. Висок пораст. Само онлајн. Немате право да враќате / разменувате/земате во продавниците.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Фармерки Gyouwnll За Жени Трендовски Виткање Дупки Истегнување Тексас Шорцеви Со Висок Струк Жешки Панталони

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 68см / 26.77 "Колк : 94см / 37.01 " Должина : 30см / 11.81" Голем�

DEN 383.84

Нсендм Шорцеви За Жени Со Висок Струк Плус Меки Шорцеви Со Проток Со Висок Струк Со Џебови Шорцеви За Жени, Црни, XL

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!! Боите може да бидат малку различни в�

DEN 239.84