• Свеж
Superенски плус супер мек четкани шорцеви

Superенски плус супер мек четкани шорцеви

DEN 365.92

Од стоката
Достапно е за нарачката

Без разлика дали се шетате низ куќата, трчате работи или влегувате во интензивно вежбање, женските плус супер меки четки од шорцеви од Тера и Скај ќе ја завршат работата. Направено од мека мешавина од полиестер-рајон со малку спандекс, овие шорцеви нудат супериорна удобност и одличен стил. Страничните џебови се корисни, додека покриената еластична лента за половината со влечење ви овозможува да го прилагодите вклопувањето како да ги спарите со вашата омилена маица или резервоарот за победнички изглед што е безуспешен! Terените на Terra & Sky Plus Super Super Super Brushed Shust : 64% полиестер, 32% рајон, 4% спандекс. Женски шорцеви. Мека плетена измислица. Покриена еластична лента за половината со влечење. Две странични џебови. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, само белило од нехлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ниско железо доколку е потребно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Жени Плус Големина Удобна Врвка За Влечење Секојдневен Еластичен Џеб За Половината Лабави Шорцеви Панталони Шорцеви

# Оваа облека е совршен додаток на вашата гардероба! Направен е од висококвалитетни материјали кои се уд

DEN 271.84

Simplmasygeni Женски Кратки Панталони Clearancemens Секојдневни Шорцеви Врвка Еластична Половината Летни Шорцеви Со Џеб Печатени

Женски Лежерни Шорцеви Еластична Половината Летни Шорцеви Со Џеб Печатени Панталоникарактеристики : и�

DEN 271.84

Фармерки Gyouwnll За Жени Трендовски Виткање Дупки Истегнување Тексас Шорцеви Со Висок Струк Жешки Панталони

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 68см / 26.77 "Колк : 94см / 37.01 " Должина : 30см / 11.81" Голем�

DEN 383.84

Финелиљубовни Комбинезони За Жени Шорцеви На Плажа За Жени Кревање Тежина Во Средината На Половината Цврсто Кафеава М

Женски Лажички Цврст Врат Без Ракави Секојдневни Кратки Комбинезони Ромпери Со Џебови Женски Лажички Ц

DEN 361.44

Абтел Жени Мини Панталони Висок Струк Кратки Жешки Панталони Широки Шорцеви На Плажа Дами Удобни Дно За Одмор Зелена XL

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Летни Шорцеви, Кратки Панталони На Плажа, Шорцеви Со

DEN 383.84