• Свеж
Јмнтиј Женски Печатени Обични Лабави Џебови Врвки За Влечење Кратки панталони Продажба На Дозвола

Јмнтиј Женски Печатени Обични Лабави Џебови Врвки За Влечење Кратки панталони Продажба На Дозвола

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Женски Печатени Обични Лабави Џебови Врвки За Влечење Кратки Панталоникарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Панталони, Еластичен Струк ,Печатење,Секојдневен и Удобен,тренд и Моден дизајн,Секојдневни Панталони, Летни и Пролетни панталони. 2.Материјал : Полиестер. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Мода И секојдневно Печатење Еластични Панталони За Половината, Удобно Слободно Време, Совршено За домашно носење или носење сон како панталони за пижами, лежење наоколу или активности на отворено. 4.Повод : Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И.Погоден за сите Сезони. ЗАБЕЛЕШКА : рачно или нежно перење во машина во ладна вода / избелувајте / исушете Ја Линијата.Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони.Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен,Моден.Должина На Ракавот : Долг Ракав.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1пц Жени Панталониизирај.Usukeuwaistlengthxxxx-Голем12164293-130cm/36.61-51.18"39cm/15.35" Големина : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Waist : 93-130cm/36.61-51.18 "Должина : 39cm/15.35" 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. 3.Совршен Натпревар со вашата омилена облека во боја итн. 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. 5.Носењето на Оваа Облека ќе ја истакне вашата супер добра фигура и ќе добие многу пофалби.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Simplmasygeni Женски Кратки Панталони Clearancemens Секојдневни Шорцеви Врвка Еластична Половината Летни Шорцеви Со Џеб Печатени

Женски Лежерни Шорцеви Еластична Половината Летни Шорцеви Со Џеб Печатени Панталоникарактеристики : и�

DEN 271.84

Финелиљубовни Комбинезони За Жени Шорцеви На Плажа За Жени Кревање Тежина Во Средината На Половината Цврсто Кафеава М

Женски Лажички Цврст Врат Без Ракави Секојдневни Кратки Комбинезони Ромпери Со Џебови Женски Лажички Ц

DEN 361.44