• Свеж
Софија фармерки женски Леона Курви Миди Високи шорцеви

Софија фармерки женски Леона Курви Миди Високи шорцеви

DEN 224.32

Од стоката
Достапно е за нарачката

Livedивежен изглед, подолга и удобна тексас ткаенина од тексас, нема причина да не ги сакате кривините миди шорцеви на Софија Вергара .. тие изгледаат и се чувствуваат апсолутно неверојатно. Овие шорцеви се сигурна работа во вашата гардероба со топло време, благодарение на трендовски исцрпени полите и вклопување на кривата. Дефинитивно шорцевите што ќе ги достигнете повторно и повторно. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla hispana : Un estilo desgastado, un poco más largos y una cómoda tela de mezclilla elástica, no hay nada que no te pueda encantar de los shorts de largo mediano con curvas de Sofia Vergara : se ven y se sienten de maravilla . Естес шорцеви син импресиибили en tu guardarropa para la temporada de callor, gracias a los ruedos raídos y al talle que abraza tus curvas. Син Дуда, Лос Кверас Усар Уна и Отра Вез. Ексклузивен en. Материјал : 99% памук/1% спандекс/99% алгодон; 1% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5’9” Y Viste Una Talla 4. Fit : Curvy/Talle Con curvas. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 6 ”inseam/tiro alto; 6 ”de Enterepierna. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ockебови : Стајлинг со пет џеб/Дисечо де Цинко Болсилос. Карактеристики : Frayed Raw Hem/Ruedo Raído Sin Acabado. Зошто ќе го сакате : Трендовски детали и подолга должина ги прават овие шорцеви да се чувствува добро во сезоната. Темподада . Криви миди тексас шорцеви за жени од фармерки на Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве прават да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Нсендм Шорцеви За Жени Со Висок Струк Плус Меки Шорцеви Со Проток Со Висок Струк Со Џебови Шорцеви За Жени, Црни, XL

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!! Боите може да бидат малку различни в�

DEN 239.84

Финелиљубовни Комбинезони За Жени Шорцеви На Плажа За Жени Кревање Тежина Во Средината На Половината Цврсто Кафеава М

Женски Лажички Цврст Врат Без Ракави Секојдневни Кратки Комбинезони Ромпери Со Џебови Женски Лажички Ц

DEN 361.44