• Свеж
Жени Каул Вратот Шпагети Ремени Корсет Фустан Партија Вечер Вестидос Без Грб Врзани Мини Молив Фустан

Жени Каул Вратот Шпагети Ремени Корсет Фустан Партија Вечер Вестидос Без Грб Врзани Мини Молив Фустан

DEN 687.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!. Ново Во Модата. Најсреќно е да си помогнешсе облекуваат убаво секој ден. Големина(см)tttttt. t t Length : t69t Bust : t80пресврт : t70. Мt Length : t70t Bust : t84пресврт : t74. Lt Length : t71t Bust : t88пресврт : t78. XLt Length : t72t Bust : t92пресврт : t82. Големина (инч)tttttt. s t Length : t27, 17 t Bust : t31, 50 пресврт : t27, 56 . Mt Length : t27. 56 t Bust : t33. 07 пресврт : t29. 13 . Lt Length : t27. 95 t Bust : t34. 65 пресврт : t30. 71 . XLt Length : t28. 35 t Bust : t36. 22 пресврт : t32. 28 . Спецификации : . Материјал : Полиестер. Пол : Жени. Видови : Фустан. Стил : Мода. Ракав : Ракав. Декорација : Никој. Боја : Виолетова, Розова. Големина : S/M/L/XL. Содржина На Пакетот : . 1 Х Материјал За Облекување : Полиестер, изработен од висококвалитетни материјали, мек, пријателски за кожата, издржлив, безбедносно тестиран, без штетни материи, без штета на телото. Карактеристики : дами секојдневен фустан, едноставна цврста боја, стил на прашка без ракави, тенка верзија на половината, удобна и разноврсна за носење. Удобен и Дише : фустанот е изработен од ткаенина што дише, која е удобна и дише, што ви овозможува удобно носење во текот на целиот ден. Прилика : во пролет и лето, фустанот е погоден за разни деловни приеми, коктел забави, забави, состаноци, одмори, барови, концерти и други активности. Боја : Виолетова, розова, автентична, поради различните поставки на екранот, бојата може да биде малку поинаква од бојата прикажана на веб-страницата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Авамо Фустан Со Резервоар Без Ракави За Жени Возбудлив Фустан За Бебиња Замав Со Линија Туника Летни Фустани

ПоводПогоден За Секојдневно Носење, Канцеларија, Клуб, Забава, Плажа, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запо�

DEN 2.33

Киплики Трговија На Големо Женска Мода Секси Гроздобер Екипаж Без Ракави Печатени Печатени Мини Фустани

Женска Мода Секси Гроздобер Екипаж Без Ракави Печатено Печатење Мини Dresses1.It изработен е од висококвали�

DEN 3.00

Зрбивб Обична Едноставност Женски Фустан Женски Светки Шарени V Вратот Извезени Без Ракави Долг Фустан

Големина : С Биста : 70см / 27.56" Половината : 60см / 23.62" Должина : 139см / 54.72" Големина : М Биста : 74см / 29.13" Половин�

DEN 824.96

Гвиеопда Жените Ручаа Бодикон Цевка Мини Фустан Надвор Рамо Партија А-линија Клубска Облека Фустан Без Прерамки

Женски Летен Краток Слаб Фустан Еднобоен Фустан Без Ракави Надвор Од Рамото Спецификација : Материјал :

DEN 377.44