• Свеж
Слободен Собранието Женски Ракави Крст Назад Мини Замав Фустан, Големини XS-XXL

Слободен Собранието Женски Ракави Крст Назад Мини Замав Фустан, Големини XS-XXL

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Надвор од вратата и помина за денот-забава чека. Зарем тоа не е летото? Снимајте го тоа чувство-добро расположение Со Мини Замав Фустан На Слободно Собрание. Без напор, во тоа лизгање и одење како што сакате во сончев ден, овој фустан без ракави е флертувачки додаток во вашата колекција за топло време. Одликувајќи се со прилагодливи ремени и странични џебови (да!), овој стил без напор е оној што ќе го носите на повторување цела сезона. Само во . Материјал : 72% Вискоза/28% Лен. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот носи големина С. Фит : Опуштено. Должина : замав фустан; 36" долго од природна висока точка на рамо до полите За Големина С. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Без Ракави; тенки, прилагодливи ремени. Џебови Два странични џебови. Карактеристики : Длабоко деколте со лажичка; вкрстен грб со прилагодлива вратоврска; необложено. Крст Назад Мини Замав Фустан За Жени Од Слободно Собрание.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Фустан Печатење Без Ракави О-Вратот 1950-Тите Домаќинка Вечер Партија Матурска Фустан Лак Фустан Црн_ XL

Сезона : Лето Пол : Жени Стил : Секојдневен Материјал : Полиестер Должина На Ракавот : Без Ракави Тип На Ше�

DEN 2.67

Авамо Фустан Со Резервоар Без Ракави За Жени Возбудлив Фустан За Бебиња Замав Со Линија Туника Летни Фустани

ПоводПогоден За Секојдневно Носење, Канцеларија, Клуб, Забава, Плажа, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запо�

DEN 2.33