• Свеж
Б91хз Плажа Фустани За Жени Чипка Половината Моден Фустан Женски Еднобојни V Вратот Коленото Должина Фустан Хавајски Фустани За Жени Црвено, И

Б91хз Плажа Фустани За Жени Чипка Половината Моден Фустан Женски Еднобојни V Вратот Коленото Должина Фустан Хавајски Фустани

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Плажа Фустани За Жени Чипка Половината Моден Фустан Женски Еднобојни V Вратот Коленото Должина Фустан Ве Молиме погледнете го мерењето на големината подолу пред да нарачате q Материјал®Изработен од висококвалитетна полиестерска ткаенина, лесен, мек, дише и пријатен, без пилинг и издржлив. Удобно за носење во летните топли денови. ●Дизајн●женски специјален швајцарски Мини фустан Со Врат Со Точки Со кратки надуени ракави. Два странични џебови кои беа доволно длабоки за да се стават во картички или кармини. Еластичниот појас одзади и дизајнот на а-линија се супер добри за истакнување на линијата на половината и криење на стомакот. Фит и одблесокот полите фустан, ласкави на нозете, правејќи да изгледате шармантно. `+Појавување на симпатичниот фустан за жени лесно се совпаѓа со потпетици или сандали и капа за сонце за ласкав изглед. Можете исто така да носите нежен ѓердан, обетки за да го зголемите чувството за романтична атмосфера. ①Прилики овој трендовски фустан со повеќе бои е совршен за секојдневно носење, патување, состанок, забава, семејни собири, патувања на меден месец, свадби, училиште, канцеларија, кафуле итн. ●Известувања дека машината може да се пере. Се препорачува со ладна вода, ниско железо доколку е потребно. Ве молиме погледнете го описот на производот и табелата со големини подолу за детали за големината.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Фустан со женски Фустан Со Кружен Врат Отпечатен Лабав И Неправилен Раб Фустани со Кратки Ракави за жени

Женски Фустан со Кружен Врат Отпечатен Лабав И Неправилен Фустан Со Кратки Ракави Опис1.Материјал : женс

DEN 2.33

Елегантни Фустани За Жени Краток Ракав Печатени Коленото Должина Датум Женски Лето Висок Половината Фустан Сина Л

Дами Повик Секси Печатење Мода VВратот Краток Ракав Лабава Долг Фустан Ве молиме, Не Само Упатете Го Вод�

DEN 1.00