• Свеж
Лабакиха дуксери за женски Женски Дуксери И Дуксери Лежерна Пуловер Облека Со Долги Ракави Со Џеб

Лабакиха дуксери за женски Женски Дуксери И Дуксери Лежерна Пуловер Облека Со Долги Ракави Со Џеб

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S Големина На САД : 4 велика британија големина : 8 еу големина : 34 биста : 95СМ/37.40" вратот : 60см/23.62" рамо : 44см/17.32" Ракав : 58см/22.83" Должина : 64см/25.20" . Големина : М Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 ЕУ Големина : 36 Биста : 100см/39.37 "Вратот : 61см/24.02" Рамо : 46см/18.11 "Ракав : 60см/23.62 " Должина : 65см/25.59". Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика Британија Големина : 12 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 38 Биста : 105см/41.34 "Врат : 62см/24.41 " Рамо : 48см/18.90" Ракав : 62см/24.41 "Должина : 66см/25.98". Големина : XL Сад Големина : 10 Велика Британија Големина : 14 ЕУ Големина : 40 Биста : 110cm/43.31 "Вратот : 63cm/24.80" Рамо : 50cm/19.69 "Ракав : 64cm/25.20 " Должина : 67cm/26.38". Големина : XXL Сад Големина : 12 Велика Британија Големина : 16 ЕУ Големина : 42 Биста : 115cm/45.28" Вратот : 64cm/25.20" Рамо : 52cm/20.47" Ракав : 66cm/25.98" Должина : 68cm/26.77" Женски Дуксери И Дуксери Со Долги Ракави Секојдневна Пуловер Облека Со специфичност на Џеботсезона : винтергендер : Женски материјал : полиестердекорација : Должина Без Облека : редовна должина на ракавот : јака Со долги ракави : тип на дезен со качулка : цврст Стил на боја : мода,причинско-последична карактеристика : } материјал е Изработен од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно Носење. ●Карактеристики€Со Качулка, Долг Ракав, Широко лабаво фитинг, Секојдневен шик стил, Еднобоен Стил € Стилски И мода ве прават попривлечни quetch Fatch Овој дуксер може да се носи како секојдневен дуксер за секојдневно носење, или може да се носи на банкети quoces Прилики Z Може да се носи со секојдневни панталони Или со секси пакет фармерки вклучува1pc Crop Sweatshirt. Средната тежина, женскиот дуксер од руно преку целата година е направен од Памук од Американски фарми.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Обични Преголеми Дуксери Со Долги Ракави Врвови Со Пуловер Со Долги Ракави Обичен Дуксер ПОРТОКАЛ XL

46" ракав : 51 Големина : Л Биста : 130см / 51 Големина : XL Биста : 136cm / 53.67 "Должина : 67см / 26 Погоден за дома, забава,

DEN 2.67

Лументо Дами Долу Јакни Џебен Капут Задебелена Јакна Со Долги Ракави Секојдневна Облека Со Качулка Темно Зелена 18

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Задебел�

DEN 348.32

Kali_store Hoodie Жени Цврсти Основни Букви Лабава Дуксер Со Дуксер Со Долги Ракави Пуловери На Рамената Врвот Небесно Сино,

Жени Обични Цврсти Кадифени Дуксери Со Долги Ракави Блузи Блузи Со Патент Фустан Женоваа секојдневна б�

DEN 319.84