• Свеж
Ханас Фестивал Женски Кошули Со Долги Ракави Лабава Елегантна Цртана Шема О - Вратот Врвови Дома Патување Удобно Вклопување Врвот Црна, И

Ханас Фестивал Женски Кошули Со Долги Ракави Лабава Елегантна Цртана Шема О - Вратот Врвови Дома Патување Удобно Вклопување

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Пол : Женска Сезона : Цела Сезона, Aut, Зимски Материјал : 95% Полиестер,5% Памучна Боја : Црна Големина : Должина : Стил На Долга Шема : дебелина на печатење : Умерена дебелина карактеристика : Мода, Отворено, Домашен Стил : Лабава, Секојдневна, Трендовска Пригода : Забава,Шопинг, Училиште,Работа,Патување,Дома што добивате : 1 ПАРЧИЊА Облека : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Големина На табелата : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Рамо : 36см/14.17" Ракав : 12см/4.72" Должина : 66см/25.98" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 94см/37.01" Рамо : 37см/14.57" Ракав : 12.5 см/4.92" ДОЛЖИНА : 67 CM/26.38" Големина : l сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 100cm/39.37" рамо : 38cm/14.96" ракав : 13cm/5.12" ДОЛЖИНА : 68 CM/26.77" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 биста : 106cm/41.73" рамо : 39см/15,35" РАКАВ : 14,5 СМ/5,71" должина : 69см/27,17" големина : 2хл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 112см/44,09" Рамо : 40СМ/15,75" ракав : 15см/5,91" должина : 70см/27,56" големина : 3хл сад : 14 велика британија : 18 Еу : 44 БИСТА : 118СМ/46.46" рамо : 41см/16.14" ракав : 15.5 см/6.10" должина : 71см/27.95" големина : 4хл сад : 16 велика БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 БИСТА : 124см/48.82" рамо : 42см/16.54" ракав : 16см/6.30" должина : 72СМ/28.35" полиестерскиот материјал Е Пријателски За Кожата,течен,мек и растеглив.Лесно се вклопува со убав проток, удобен и стилски секојдневен.сметаме дека ова сигурно ќе стане вашето ново движење. Печатењето На Божиќните елементи е класично не надвор од датумот, а дизајнот на стилот на облека добро ја покажува вашата фигура, правејќи да изгледате енергично и самоуверено. Дуксерите за жени имаат убав изглед додека одлична изработка,Можете да го носите На Божиќна забава, или дома, Празник, Секојдневен. Можете да изберете чизми, патики, палта и капи за да одговараат на оваа облека. Верувам дека оваа облека е суштински моден предмет во вашата гардероба. Погоден за сите жени кои ја сакаат модата, а исто така е одличен подарок.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

дуксер за Женски Обичен Капут Со Цврста Качулка Корална Кадифена Облека Од Двете Страни Палто Женски Дуксери Зелени + М

58 "Рамо : 38 Големина : XL САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 102cm / 40.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна голе�

DEN 272.96