• Свеж
хаксмноу женски џемпери качулка со долг ракав v пуловер на вратот еднобојна лежерна лабава плетена скокачка врвови со качулка морнарица с

хаксмноу женски џемпери качулка со долг ракав v пуловер на вратот еднобојна лежерна лабава плетена скокачка врвови со качулка

DEN 383.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 120см/47.24" Ракав : 57см/22.44" Должина : 63см/24.80" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 126см/49.61" Ракав : 59см/23.23" Должина : 65см/25.59" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 38 БИСТА : 132СМ/51.97" ракав : 61см/24.02" должина : 67см/26.38" големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 138см/54.33" ракав : 63см/24.80" должина : 69см/27.17" големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 144см/56.69" Ракав : 65см/25.59" Должина : 71см/27.95" големина : хххл сад : 14 велика британија : 18 Еу : 44 Биста : 150см/59.06" ракав : 67см/26.38" должина : 73см/28.74" жените мода лабава голема големина Еднобојна Хауба ДОЛГИ РАКАВИ ЏЕМПЕР ВРВОВИСЕ МОЛАМ проверете ЈА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : quolyester Que Материјал : Удобно и меко чувство,Лесен И Стилски Q Функција : Обичен V џемпер За вратот,Долги ракави, рамен полите завршени, основна еднобојна, трендовски и елегантен.`+Прилика : Одлично За секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум,Одмор,Плажа,Вокација, Дружење, ви дава мода и среќа.Се Што Сакаме Е Да Ви донесеме Поинаква Мода. Ве Прави Мода И Уникатен Секој Ден. Информации за производот : Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Обична Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Врвови Квалитетната ткаенина нуди оптимална мекост и издржливост. тоа го максимизира движењето и удобноста,процесот на Висока класа,не се намалува.џемпери со врат за жени лесни/V џемпери за пуловер на Вратот за жени плетени џемпери со долг ракав/Врат на Екипажот за жени обичен џемпер со пуловер со пруги/копчиња плетени џемпери за жени fall трендовски/џемпер со плетен пуловер со Желка/копче плетени врвови на скокач. Мека, пријателска за кожата, пријатна за носење. Овој в џемпер за вратот е совршен за жените да го носат во студени утрински, пролетни, есенски или зимски денови. Прилики : , овој женски симпатичен и стилски џемпер може да се стилизира со фармерки или слаби, обрачи,ѓердан,спојка,едноставен удар и погоден за секојдневно носење,секојдневно, работно, канцеларија, плажа, патување, одмор, запознавање, шопинг, улично носење, костум за сите сезони.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Марвел ШТО ако...? Пустош Никогаш Не Лета Соло Значка Стандард-Пуловер Качулка За Возрасни-Прилагодено-Кралската Хедер

Официјална Марвел Стока Марвел Што АКО Маици За Мажи, Жени, Момчиња И Девојчиња; Марвел Кошули За Мажи; Ч�

DEN 2.00

Дозвола Женски Врвови Со Долги Ракави Обични Врвови На Пуловер Со Висок Врат Цврсти Женски Кошули Виолетова XL

Женска Лежерна Маица Со Долги Ракави Неправилен Врв За Шиење На Вратот Ве молиме, Не Само Упатете Го Вод�

DEN 335.84

Дуксери За Тинејџери Вратот Долг Ракав Печатени Аеробик Портокал Полиестер Жените Дуксери Дозвола Под 1 10

29"Ракав : 70см / 27.46 "Должина : 74см / 29 Карактеристики : Секојдневни Блузи,маргаритка,Секојдневен Дуксер,печ�

DEN 0.67

дуксер за Женски Обичен Капут Со Цврста Качулка Корална Кадифена Облека Од Двете Страни Палто Женски Дуксери Зелени + М

58 "Рамо : 38 Големина : XL САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 102cm / 40.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна голе�

DEN 272.96