• Свеж
Кносфе Дуксер Со Дуксер Со Џебови Со Еднобојна Лабава Женска Качулка Со Качулка Врвови За Женски Работи Обични Копчиња До Долги Ракави Женски Пуловер Кошули Розов?

Кносфе Дуксер Со Дуксер Со Џебови Со Еднобојна Лабава Женска Качулка Со Качулка Врвови За Женски Работи Обични Копчиња До Долги

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Големина : С Биста : 110см/43,31" Рамо : 60см/23,62" Ракав : 62см/24,41" Должина : 68см/26,77"Големина : М Биста : 116см/45,67" Рамо : 61,5 см/24,21" Ракав : 63см/24,80" Должина : 70см/27,56"Големина : Л биста : 122см/48.39" ракав : 65см/25. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима. Жени Плус Големина Качулка Лесни Дуксери Жени Симпатични Преголеми Дуксери Боемски Дуксери Лесни Дуксери За Жени Зимски Дуксери Плус Големина Качулка Жени Преголеми Дуксери Дуксери За Жени Бохо дуксери.Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни Родови : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темпераментно Патување Повод : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улично носење итн.35"големина : xl Биста : 128см/50.03" рамо : 63см/24.98" ракав : 66см/25.39" рамо : 64.Должина : Редовна Сезона : Цела Сезонапомош проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате.98" должина : 76см/29.Што добивате : 1xwomenени Врвна облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Дуксер За Женски Маици Дуксер Маици За Женски Зимски Дуксери За Жени Трендовски Дуксери Женски Лесни Качулки Жени Преголеми Дуксери Гроздобер Дуксери Боемски Дуксери лесни Дуксери. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.76" рамо : 66см/25.80" ракав : 64см/25. Трендовски Дуксери Качулка За Жени Жени Лесни Качулки Жени Лесни Дуксери Дуксери Жени Преголеми Жени Плус Качулка Преголеми Дуксери Жени Y2k Дуксери Жени Плус Големина Дуксери За Жени.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои.59" должина : 74см/29. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина. Трендовски Дуксери Преголеми Дуксери За Жени Слатки Женски Дуксери Плус Големина Дуксери За Жени Слатки Дуксери Лесни Дуксери Лесни Дуксери Западни Дуксери Дуксери за Жени Плус Големина Женски Дуксери.13"големина : Xxl биста : 134см/52. Лесен Дуксер Женски Тренингот Дуксер Плус Големина Качулка Жени Трендовски Преголеми Качулки Жени Женски Качулки Жени Плус Големина Дуксери Симпатична Качулка Жени Дуксери Преголеми Симпатична Качулка.20" должина : 72см/28.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Жените Паѓаат Џемпери Дуксери Долг Патент Еднобојна Качулка Со Долги Ракави Со Џебови Дуксер Палто Црвена Големина 5XL

Ентузијастите за скијање можеа да најдат изолирана надворешна облека и загреани елеци за да останат то�

DEN 399.84

Дуксери За Тинејџери Вратот Долг Ракав Печатени Аеробик Портокал Полиестер Жените Дуксери Дозвола Под 1 10

29"Ракав : 70см / 27.46 "Должина : 74см / 29 Карактеристики : Секојдневни Блузи,маргаритка,Секојдневен Дуксер,печ�

DEN 0.67

Женски Дуксери Дуксери За Женски Моден Темперамент Божиќ Креативни Печатени Круг Вратот Долг Ракав Дуксер Пинк ХХХЛ

Женски Моден Темперамент Божиќ Креативни Печатени Круг Вратот Долг Ракав Дуксер Ве молиме, Не Само Упат

DEN 351.84

Лументо Дами Долу Јакни Џебен Капут Задебелена Јакна Со Долги Ракави Секојдневна Облека Со Качулка Темно Зелена 18

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Задебел�

DEN 348.32

Жените Плус Големина Дуксери Хит Боја Екипажот Вратот Долги Ракави Дуксери Лабава Врвка Пуловер Врвови Со Џеб Бела XXL

95" Должина : 73см / 28 Ве молиме погледнете ја табелата со големини во страницата за опис на производот Голе

DEN 332.32