• Свеж
Ронг Јун Женски Блузи Облечени Обични Дуксери За Женски Женски Модни Дневни Разноврсни Секојдневни Дуксери Со Долги Ракави Печатени Врвни Дуксери Темно Сина ХХХЛ

Ронг Јун Женски Блузи Облечени Обични Дуксери За Женски Женски Модни Дневни Разноврсни Секојдневни Дуксери Со Долги Ракави Печатени

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Женски Модни Дневни Разноврсни Секојдневни Дуксери Со Долги Ракави Печатени Врвни Дуксери Женска Мода Дневни Разноврсни Обични Дуксери Со Долги Ракави Печатени Врвни Дуксери Опис : 1. [Ткаенина] : висококвалитетни имитациони памучни долги ракави, целокупната ткаенина за облека е дише и еластична, многу мека и удобна, многу мазна за кожата и многу удобна за носење во текот на целиот ден2. [Дизајн] : Женска кошула, секојдневен врв, дизајн на тркалезен врат, лабаво монтирање, удобен материјал3. [Појавување] : Спарете со Хеланки, јакна, фармерки, каприс, панталони или здолниште во пролет илиumn за да бидете поелегантни и женствени4. [Прилика] : Женските модерни кошули се погодни за канцеларија, работа, одмор, плажа, училиште, излегување, забава, дома и секојдневно носење5. [Чистење и нега] : Измијте со ладна вода и избришете ја сувата. Не користете претерано висока температура на водата за време на чистењето за да избегнете избледување. Различни монитори може да имаат мала разлика во Бојата при гледање. Ве молиме, Не им пречи Информации за производот : Пол : Женска Прилика : Рекреативен Материјал : тип на Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Лежерна Должина : Дебелина На Долги Ракави : Стандарден метод за Чистење : измијте ги рацете во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1 х женски Top Size Bust Sleeve Shoulder Length S110cm/43.31"50cm/19.69"55cm/21.65"67cm/26.38"M116cm/45.67"51cm/20.08"56cm/22.05"68.5 cm/26.97"L122cm/48.03"52cm/20.47"57cm/22.44"70cm/27.56"XL128cm/50.39"53cm/20.87"58cm/22.83"71.5 cm/28.15"XXL136cm/53.54"54cm/21.26"59cm/23.23"73cm/28.74"XXXL144cm/56.69"55cm/21.65"60cm/23.62"74.5 cm/29.33"XXXXL152cm/59.84"56cm/22.05"61cm/24.02"76cm/29.92"XXXXXL160cm/62.99"57cm/22.44"62cm/24.41"77.5 cm/30.51" кошули со долги ракави за жени. дуксери за жени. женски врвови со долги ракави. женски дуксер дами дуксери женски дуксер со качулка. дуксери за женски модни дуксери за жени пуловер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Жените Паѓаат Џемпери Дуксери Долг Патент Еднобојна Качулка Со Долги Ракави Со Џебови Дуксер Палто Црвена Големина 5XL

Ентузијастите за скијање можеа да најдат изолирана надворешна облека и загреани елеци за да останат то�

DEN 399.84

Kali_store Hoodie Жени Цврсти Основни Букви Лабава Дуксер Со Дуксер Со Долги Ракави Пуловери На Рамената Врвот Небесно Сино,

Жени Обични Цврсти Кадифени Дуксери Со Долги Ракави Блузи Блузи Со Патент Фустан Женоваа секојдневна б�

DEN 319.84

Дуксери За Тинејџери Вратот Долг Ракав Печатени Аеробик Портокал Полиестер Жените Дуксери Дозвола Под 1 10

29"Ракав : 70см / 27.46 "Должина : 74см / 29 Карактеристики : Секојдневни Блузи,маргаритка,Секојдневен Дуксер,печ�

DEN 0.67

дуксер за Женски Обичен Капут Со Цврста Качулка Корална Кадифена Облека Од Двете Страни Палто Женски Дуксери Зелени + М

58 "Рамо : 38 Големина : XL САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 102cm / 40.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна голе�

DEN 272.96

Женски Обични Преголеми Дуксери Со Долги Ракави Врвови Со Пуловер Со Долги Ракави Обичен Дуксер ПОРТОКАЛ XL

46" ракав : 51 Големина : Л Биста : 130см / 51 Големина : XL Биста : 136cm / 53.67 "Должина : 67см / 26 Погоден за дома, забава,

DEN 2.67