• Свеж
Жените Круг Вратот Повик Врвот Долг Ракав Издувам Ракав Еднобојна Мода Лабава Џемпер Џемпер Во Собата Сина

Жените Круг Вратот Повик Врвот Долг Ракав Издувам Ракав Еднобојна Мода Лабава Џемпер Џемпер Во Собата Сина

DEN 287.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сезона : пролет, aut, зима. Пол : Женски. Материјал : Полиестер. Дизајн : Женски Дуксер, Надуен Ракав Со Долги Ракави, Секојдневен Моден Дуксер. Должина на ракавот : долг ракав. Дебелина : стандард. Пакетот содржи : 1 х Дуксер.Големина шема : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Рамо : 32см/12.60" Ракав : 64см/25.20" Должина : 66см/25.98"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Рамо : 65см/25.59" Ракав : 65см/25.59" ДОЛЖИНА : 67СМ/26.38"големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 104см/40.94" рамо : 98см/38.58" ракав : 66см/25.98" ДОЛЖИНА : 68СМ/26.77"големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 108см/42.52" рамо : 131см/51.57" ракав : 67см/26.38" должина : 69см/27.17"големина : Ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 112см/44.09" РАМО : 164см/64.57" ракав : 68см/26.77" должина : 70см/27.56" повод : забава, свадба, роденден, ШОПИНГ, ДАТИРА, викенд партија, Плажа, отворено, одмор, повик, Итн. Материјал : Полиестер, Мек Материјал, Лесен И Удобен. Погоден За Ѓердани, Чанти И Други Додатоци. Носете Ги Вашите Со Фармерки, Спортски Панталони, Спортски Панталони, Хеланки И Многу Повеќе. Дизајн : Долги Ракави Со Надуени Ракави И Цврсто Руно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Пајл Женски Екипаж Вратот Обична Маица Мода Секојдневна Облека Пуловер Долга Дневна Облека Туника Туника Блуза Маица

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Лабави Врвови, Женска Секојдневна Маица,

DEN 231.84

Чуеов Женски Блузи Обични Тркалезни Вратот Денот На Вљубените Печатени Маица Лабава Краток Ракав Блуза Дозвола

Женски Повик Круг Вратот Денот На Вљубените Печатени Маица Лабава Краток Ракав Врвови Blouse Features : 1.It изр�

DEN 1.33

Женски Врвови Трендсвоманка В Врат Три Четвртини 3 4 Ракави Маица Есенско Печатење Блуза Блузи Дуксер Зелена Xl Z5859

[Мек материјал] : Високо Истегнување, Висока Светлина, Отстранување На Влага и Удобно.Погоден за летна aut,

DEN 175.84

Санвиглор Дами Маица Со Еднобојна Маица Свртете Ја Јаката Маица Обична Туника Блуза Пуловер На Плажа Бела 2xl

ПоводЕдноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Летни Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празничн�

DEN 1.33

Велигденски Кошули За Жени Краток Ракав Екипажот Вратот Зајак Пилешко Печатени Повик Тенок Маичка Блуза Врвот

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење Пол : Жени Јака : вратот на екипажот Обрасци : Печатени Паке�

DEN 1.67

Женски костум Дами В-Вратот Исечени Врвот Кошула Костум Печатени Широк Нога Панталони Женски Костум Фрагарн

Дами VВратот Исечени Врвот Кошула Костум Печатени Широк Нога Панталони Женски Костум Опис1 Специјално п

DEN 287.84

Женски Врвови Женски Трендпечатена Маица Ракави Со Средна Должина Блуза Кружен Врат Обични Врвови Пинк З1291

[Мек материјал] : Високо Истегнување, Висока Светлина, Отстранување На Влага и Удобно.Погоден за летна aut,

DEN 287.84