• Свеж
Женски Блуза Жени Пролет Лето Цвет Печатени Краток Ракав V Вратот Кошула Врвот Блуза

Женски Блуза Жени Пролет Лето Цвет Печатени Краток Ракав V Вратот Кошула Врвот Блуза

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сезона : Пролет, лето, aut. Повод : Секојдневно. Стил : Елегантен, секојдневен. Боја : како што покажуваат сликите. Содржина на пакетот : 1 х Табела Со Големина на Кошула : . Големина : S Биста : 106cm/41.73" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 22cm/8.66" Должина : 72cm/28.35"Големина : М Биста : 110cm/43.31" Рамо : 47cm/18.50" Ракав : 22cm/8.66" Должина : 74cm/29.13"Големина : L Биста : 114см/44.88" рамо : 48см/18.90" ракав : 23см/9.06" должина : 76см/29.92"големина : xl биста : 118см/46.46" рамо : 49см/19.29" ракав : 23см/9.06" должина : 78см/30.71"големина : ххл Биста : 122см/48.03" рамо : 50см/19.69" ракав : 24см/9.45" должина : 80см/31.50" пар со различни фармерки, здолништа, Хеланки за моден и трендовски изглед. Прилики : Секојдневен, Канцеларија, Партија, Датира, Коктел, Клуб, Свадба,Шопинг,Заминување,Божиќ, Одмор Или Секојдневно Носење. Прилика : Овие Блузи Одговараат За Секојдневно, Излегување, Забава,Работа, Секојдневна Облека.Одлично За Fall, Лето И Пролет.Специјален Подарок За Мама,Ќерка,Девојки Или Сопруга. Кошули За Жени Секси Секојдневен. Женски Кошули Секојдневен. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам . Работата Е Подобра : Ги Слушаме Повратните Информации Од Клиентите И Го Дотеруваме Секој Детал За Да Обезбедиме ,Вклопиме И Удобност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Авамо Жени Лето Мода Еднобојна Маица Издувам Краток Ракав Раширено Копче За Маици Надолу Дневна Облека Туника Блуза

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Блузи Со Еднобојни Бои, Женска Секојдневна

DEN 1.33

Гомели Женска Маица Со Маица За Вратот Обична Маица Дами Обична Есенска Туника Блуза Пуловер Со Возбуда Темно Сива Л

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Еднобојни Блузи, Жени Обична Маица, Тип На Теп�

DEN 287.84

Женски Врвови Блуза Карирана Работна Облека Со Кратки Ракави Женски Кошули Вратот На Екипажот Летно Вино 3XL

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

DEN 255.84

Капрезе Преден Патент Пуловер В Блуза За Туника За Вратот За Жени Удобен Цветен Принт Маица Работни Блузи Вајт С

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Лабави Врвови, Жени Обична Маица, Тип На Тепте�

DEN 369.44