• Свеж
Женски Врвови Лето V-Вратот Солидна Секси Повик Без Ракави Блуза Блузи Кошула

Женски Врвови Лето V-Вратот Солидна Секси Повик Без Ракави Блуза Блузи Кошула

DEN 255.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ви благодариме што кликнавте на оваа страница со производи и го видовте овој пасус,. Нашата продавница се придржува до принципот на чесно управување, никогаш не продава инфериорни производи и нема злонамерно да ги зголеми цените. Продадените производи се со висок квалитет и ниска цена, и сите тие се доверливи и добри производи. Во исто време, тие се внимателно спакувани за да се осигураат дека производите што ги добивате се сосема нови и употребливи. Ако добиете оштетен или исчезнат производ, може да има проблем во меѓународниот превоз на долги растојанија. Кога ќе наидете на оваа ситуација, ве молиме веднаш комуницирајте со нас, дефинитивно ќе ви дадеме задоволително решение. Ние ќе се потрудиме да ви дозволиме да уживате во моментот на купување. Секоја ваша нарачка е нашето најголемо охрабрување. Ви благодариме повторно за доаѓањето, и ви посакувам среќен шопинг! Удобна и мека блуза на допир, класичен стил, опуштен и секојдневен стил. Малата еластичност ја прави облеката поширока и нема лесно да се деформира. Облечете ги основните врвови за вашиот уникатен стил. Различни стилови и бои одговараат на вашата гардероба за да создадете модерна и опуштена мода.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Авамо Жени Лето Мода Еднобојна Маица Издувам Краток Ракав Раширено Копче За Маици Надолу Дневна Облека Туника Блуза

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Блузи Со Еднобојни Бои, Женска Секојдневна

DEN 1.33

Honeeladyy Модна Жена Каузална Ладна Рамо Печатење Блуза Краток Ракав Маица Летни Врвови кратки врвови за жени

Мода Жена Каузална Ладна Рамо Печатење Блуза Краток Ракав Маица Летни Врвови 1.Карактеристики : Краток Р

DEN 367.84

Жените Круг Вратот Повик Врвот Долг Ракав Издувам Ракав Еднобојна Мода Лабава Џемпер Џемпер Во Собата Сина

Сезона : пролет, aut, зима Пол : Женски Материјал : Полиестер Дизајн : Женски Дуксер, Надуен Ракав Со Долги Р�

DEN 287.84