• Свеж
Унион медикале: весник де интерец научни и пратикес, морау и професионалци Ду корпус Медицински Волумен 1863, нувел саосип, н° [Кожна Врзана]

Унион медикале: весник де интерец научни и пратикес, морау и професионалци Ду корпус Медицински Волумен 1863, нувел саосип,

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Повеќе Слики" и Известете Не За Вашиот Избор преку е-пошта. Презентирајќи Извонредно Издание Врзано За Кожа, стручно изработено од престижната организација "Ретко Библио" со Оригинална Природна Кожа која грациозно ги краси ' рбетот и аглите. Привлечноста продолжува со Печатење Со Златни Лисја што додава допир на елеганција, додека Рачното Втиснување На заоблениот ' рбет дава уметнички талент. Ова ремек-дело е прецизно Препечатено во 2023 година, користејќи го непроценливото водство на оригиналното издание објавено пред многу години во 1863 година. Содржината на оваа книга е претставена во класично црно-бело. Неговата издржливост е обезбедена преку прецизна техника на врзување за шиење, подобрувајќи ја нејзината долговечност. Втиснат на хартија со врвен квалитет. Тим од професионалци стручно ја обработи секоја страница, деликатно зачувувајќи ја нејзината содржина без промена. Поради гроздобер природата на овие книги, секоја страница е рачно обновена за читливост. Меѓутоа, во одредени случаи, повремена заматеност, исчезнати сегменти или слаби црни дамки може да опстојуваат. Искрено се надеваме на вашето разбирање за предизвиците со кои се соочивме со овие книги. Препознавајќи го нивното значење за читателите кои бараат увид во нашето историско богатство, ние вредно ги обновивме и повторно ги издадовме. Нашата намера е уште еднаш да го понудиме овој вреден ресурс. Со нетрпение ги очекуваме вашите повратни информации, надевајќи се дека ќе ви бидат привлечни и великодушно ќе ги споделите вашите мисли и препораки. Ланг : - француски, Том : - Том 1863, нувел саевиз рие, n° 17, Страници 628, Печати На Барање. Одрекување од производ : Ве Молиме да бидете информирани дека, поради вродената природа на кожата како природен материјал, може да се забележат мали промени во бојата или текстурни варијации. Истражете ГО ФОЛИО ИЗДАНИЕТО (12х19 Инчи) : Достапно на Барање. L ' Union médicale : journal des intérets scientiques et pratiques, moraux et professionnels du corps Medicale Tome 1863, Nouvelle sa ® rie, n° 17 1863 [Врзана За Кожа].

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ли - Светски Јакни За Мажи Машка Мода Еднобоен Ревер Секојдневна Голема Тексас Џебна Јакна Машка Надворешна Облека

Машка Мода Еднобоен Ревер Секојдневен Голем Тексас Џеб Јакна Машка Надворешна Облека Сезона : Сите сезо

DEN 0.67

Anvazise Рака Ракавици Ув Заштита Тенка Еднобојна Крема За Сончање Рака Ракав Спорт Снабдување Бела Една Големина

Опис : со ликовите за согорување на маснотии и губење на тежината, манжетната за слабеење може да се кори

DEN 0.67

Јплзи Минијатурна Самовила Градина Камен Балон Куќа Мини Смола Куќа Самовила Куќа Микро Домашна Декорација За Деца

Опис Оваа серија предмети се извонредни уметнички дела, кои можат да бидат прикажани на вашата работна �

DEN 143.84