• Свеж
Усна Усна Молив За Очи Молив За Веѓи Водоотпорен Отпорен На Пот Издржлив Без Деколоризација Исклучително Фин Молив За Веѓи Женски Јасен Пресек

Усна Усна Молив За Очи Молив За Веѓи Водоотпорен Отпорен На Пот Издржлив Без Деколоризација Исклучително Фин Молив За Веѓи Женски

DEN 159.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Молив За Веѓи Отпорен На Пот Издржлив Без Деколоризација Исклучително Фин Молив За Веѓи Женски Јасен Пресек. Материјал : . Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 50гр. големина На Пакетот : 13х2х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Девојка Веѓа Помада Веѓа Екстензии Веѓа Матрици Еднократно Веѓа Молив Темно Корејски Веѓа Молив Затегнат Веѓи Нијанса Веѓа Четка Веѓа Молив Класичен Веѓа Бои : Темно Кафеава, Природна Сива И Светло Кафеава Веѓа Моливи Обезбеди Боја За Различни Коса И Тонови На Кожата. Секоја Боја Доаѓа Со Прекрасна Кутија и Е Одличен Подарок За Жени И Девојки Прекрасен Веѓа Шоу Восок За Веѓи И Усна Засекогаш Раст На Веѓите Четири Точки Пенкало За Веѓи Светло Хајлајтер Пенкало шминка. Имајте На Ум Дека За Време На Употребата, Колетот По Можност Треба Да Излегува Не Повеќе Од 0,2 Инчи За Да Избегне Случајно Кршење. Четка За Моливи За Веѓи Привремени Тетоважи За Веѓи Темно Ламинирање На Веѓите Острилка За Моливи Големи Чипкани Веѓи. Висококвалитетен Молив за Веѓи, Кој Лесно Може Да Нацрта Мазни и Богати Три Веѓи, Без разлика дали Тоа Многу Им се допаѓа На Почетниците или Професионалците. Конечно, Можете Брзо Да Ја Шминкате Со Средство За Отстранување Шминка. Многу Лесна Матрица За Веѓи Еднократно Стапче За Шминка Молив За Веѓи Матрици Со Молив За Веѓи Во Боја. Висококвалитетен Двојно завршен Молив за Веѓи/веѓи со Форма на 3дл Триаголник за Лесно Боење и Облик на Веѓи. Ставете Ја Четката На Другиот Крај Од Пенкалото. Ова Ќе Ви Помогне Да Ги Негувате Веѓите И Полесно Да Ги Пополните. Има Силна Адхезија И Може Да Помогне Вашата Шминка Да Трае 24 Часа Без Да Избледи Гел За Веѓи Затегнат Сапун За Веѓи Молив За Веѓи Светли Налепници За Шминка За Очи Нијанса На Веѓи Темно. 3Д Триаголен Ултра-фин Нога. 360 Ротирачки Дизајн, Тело За Пенкало Што Може Да се Повлече, Мазна, Бојата Може Да Остане Цел Ден, Апликатор За Шминка Отпорен на Пот и Дожд Јасна Маскара За Трепките и Веѓите Влажна И Дива Помада Веѓа Натопи Четка За Веѓи Контејнер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Холдингс и Консалтинг ЦТБЛ-Не. Мајлс Гарет Панини Призма Сребрена Дебитантска Картичка-Тексас А&М & Браунс

Карактеристики ова Е Мајлс Гарет 2017 Панини Призма Сребрена Дебитантска Картичка (РК) Бр.242 (Тексас А&М / Б�

DEN 2.33

Ли - Светски Јакни За Мажи Машка Мода Еднобоен Ревер Секојдневна Голема Тексас Џебна Јакна Машка Надворешна Облека

Машка Мода Еднобоен Ревер Секојдневен Голем Тексас Џеб Јакна Машка Надворешна Облека Сезона : Сите сезо

DEN 0.67

Карго Панталони Жените Печатат Боди Со Долги Ракави Маици Со Маици Блузи Основни Еластични Ромпер Комбинезони

Жените Печатат Боди Со Долги Ракави Маици Со Маици Блузи Основни Еластични Ромпер Комбинезони ве Молим�

DEN 495.20

Женски Обични Памучни Ленени Облеки Кошули Со Долги Ракави И Широки Панталони Долги Панталони Лесен Удобен Комплет

Женски Цврст Памучен Лен Кружен Врат Долг Ракав Лабав Обичен Сет карактеристики : 1.Карактеристики : Џеб�

DEN 2.00

Anvazise Рака Ракавици Ув Заштита Тенка Еднобојна Крема За Сончање Рака Ракав Спорт Снабдување Бела Една Големина

Опис : со ликовите за согорување на маснотии и губење на тежината, манжетната за слабеење може да се кори

DEN 0.67