• Свеж
Ли Прецизност Про Прогресивни Притиснете Прајмер Фидер Прилог

Ли Прецизност Про Прогресивни Притиснете Прајмер Фидер Прилог

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Прилогот Ли Прајмер е одличен додаток за Вашиот Печат Ли Про 1000. Прилогот За Прајмер е потребен за претворање На Прогресивната Преса Про 1000 во различна големина на прајмер. Коритата и послужавниците за прајмер се менуваат брзо и лесно, што ги прави преклопните калибри ветре. Спецификации : - Одговара : Ли Про 1000-Функција : Прицврстување На Прајмер-Материјал : Пластика и Челик - Белешки : Содржи две краци за прајмер и за големи и за мали прајмери, две прајмерни седишта, пружина и фиока за прајмер со капак Ли Прецизност Про 1000 Прогресивен Додаток За Фидер За Прајмер За Печат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.