• Свеж
Хјустон Тексанс - постер за wallидови на Дешан Вотсон, 22.375 34

Хјустон Тексанс - постер за wallидови на Дешан Вотсон, 22.375 34

DEN 1007.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој тренд меѓународен НФЛ Хјустон Тексанс - Дешан Вотсон 18 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International NFL Houston Texans - Deshaun Watson 18 wallиден постер : Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 24,25 "x 35,75" x .75 ".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска марка ликовна уметност „Дрезден Германија Скајнил Портрет III“ платно уметност од Мајкл Томпсет

Уметник : Мајкл ТомпсетСубјект : City Scapestyle : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметнос�

DEN 2.33