• Свеж
Клик Машки Леден Пике Со Долги Ракави Половина Патент Прекривка

Клик Машки Леден Пике Со Долги Ракави Половина Патент Прекривка

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

100% Полиестер, Полупат со потсмевачки врат, детали За Блокирање на бои на страничните панели и прекумерен контраст, ткаенината што ја отстранува Влагата ги исполнува стандардите ЗА сертификација IL50, 4,72 унци, Увезени 100% Полиестерски Полупат Со лажна ткаенина ЗА отстранување На Влага НА вратот il50 стандарди за сертификација 4,72 унци Увезени Дами Придружник Достапни Во 8 Бои!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Аркангел Маици Постариот Сантос Албум Рапер Мерч Печати Маица Унисе Мода Смешни Обични Хипхоп Стил Краток Ракав

Купете големини chart Size : XXS,Shoulder : 38cm,Chest : 41cm,Length : 61cm,Sleeve : 19cm Size : XS,Shoulder : 40cm,Chest : 44cm,Length : 63cm,Sleeve : 20.5 cm Size : S,Shoulde

DEN 2.67