• Свеж
Графички Америка, Денот на мајката за мајки за женски женски графички колекција на маици

Графички Америка, Денот на мајката за мајки за женски женски графички колекција на маици

DEN 255.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Покажете ја вашата благодарност со оваа графичка графичка матичка на Денот на мајката. Одличен дизајн на маица за Денот на мајката, родендени, Божиќ или секојдневно носење. Гордо вашата дисплеј loveубов кон вашата мајка или дајте му како совршен подарок за пријател или член на семејство. Оваа висококвалитетна маица за кратки ракави дами е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично без разлика каде ќе ја земете! Совршен дизајн на маица за Денот на мајката, родендени, Божиќ или секојдневно носење . Нашата облека инспирирана од празникот покажува тренд стилови на удобна обична облека . Изберете ги омилените дизајни за маици на мајката и подобрете ја вашата гардероба . Класични дами ти вклопуваат . прислушувани вратот и рамената . странично и заострено вклопување . Достапно во најразлични бои и големини, вклучувајќи дополнителни големи димензии на облека за жени . Големини мали-3x L (достапноста може да варира) . 100% памук . Печатено во САД.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Шпион Семејство Маица Карактеристичен Практичен Атрактивен Дизајн Врвот За Возрасни За Подарок На Сопруг

Материјал од ткаенина : млечен свилен материјал, пријателски за мускулите, дише, нежен и стилски, видлив

DEN 3.00