• Свеж
Аркангел Маици Постариот Сантос Албум Рапер Мерч Печати Маица Унисе Мода Смешни Обични Хипхоп Стил Краток Ракав

Аркангел Маици Постариот Сантос Албум Рапер Мерч Печати Маица Унисе Мода Смешни Обични Хипхоп Стил Краток Ракав

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Купете големини chart Size : XXS,Shoulder : 38cm,Chest : 41cm,Length : 61cm,Sleeve : 19cm Size : XS,Shoulder : 40cm,Chest : 44cm,Length : 63cm,Sleeve : 20.5 cm Size : S,Shoulder : 42cm,Chest : 47cm,Length : 65cm,Sleeve : 22cm Size : M,Shoulder : 44cm,Chest : 50cm,Length : 68cm,Sleeve : 23.5 cm Size : L,Shoulder : 46cm,Chest : 53cm,Length : 71cm,Sleeve : 25cm Size : XL,Shoulder : 48cm,Chest : 56cm,Length : 74cm,Sleeve : 26.5 cm Size : XXL,Shoulder : 50cm,Chest : 59cm,Length : 77cm,Sleeve : 28cm Size : XXXL,Shoulder : 52cm,Chest : 62cm,Length : 79cm,Sleeve : 29.5 cm Size : 4 XL,Shoulder : 54cm,Chest : 65cm,Length : 81cm,Sleeve : 31cm. Големина : таа е помала од големината НА САД, ве молиме изберете 1-2 големина нагоре. Можете исто така да ја изберете вистинската големина според вашата висина (см) и тежина (кг) според нашата табела со големини, на следната слика од облеката!! Разноврсна и унисекс : Погодна И за мажи и за жени, Оваа Маица е направена за модни напредни поединци кои бараат лежерна, но стилска облека. Неговиот унисекс дизајн обезбедува удобно вклопување за секого. Удобно носење : Изработена со мека и дише ткаенина, Оваа Маица обезбедува целодневна удобност. Без разлика дали извршувате задачи или присуствувате на концерт, уживајте во совршената мешавина на мода и удобност. Хип-хоп инспириран стил : Прифатете ја трендовската хип-хоп мода со Оваа Маица. Додадете малку урбан талент во вашата гардероба со неговиот привлечен дизајн, давајќи смела изјава каде и да одите. Широк Спектар На Големини : со широк спектар на достапни големини,Оваа Маица може да се грижи за луѓе од сите различни типови и големини на телото. Проверете ја нашата табела со големини пред да купите. Лесно За Перење : Оваа Маица може директно да се пере во машина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Машки Хавајски Кошули Со Копче Надолу Детелина Со Кратки Ракави Шамрок Печатење Обични Летни Врвови На Плажа Маичка

блузи со патент за мажи машки кошули со долги ракави машки кошули со долги ракави џемпер кошула за мажи �

DEN 2.00