• Свеж
Боксер Куче Жени Момчиња Девојчиња Деца Маица

Боксер Куче Жени Момчиња Девојчиња Деца Маица

DEN 191.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој трендовски дизајн на боксерско куче не е совршен за куче мама, љубител на кучиња, жени, девојки или мајка! Совршен подарок За Божиќ, Денот на Мајката или Роденден. Оваа симпатична Боксерска Облека За кучиња за секој љубител на кучиња, шепот, шетач, сопственик или гледачка! Прославете посвојување боксер или роденден на куче. Совршен како подарок. Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Овој трендовски дизајн на боксерско куче не е совршен за куче мама, љубител на кучиња, жени, девојки или мајка! Совршен подарок За Божиќ, Денот на Мајката или Роденден.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ројалов Женски Кошули Женска Кошула Со Кратки Ракави Тркалезен Врат Плус Големина Маица Печатени Секојдневни Врвови

Женска Кошула Со Кратки Ракави Тркалезен Врат Плус Големина Маица Печатени Обични Врвови ве Молиме про�

DEN 244.64