• Свеж
Брилијантност Стерлинг сребрен бел топаз со сет за перничиња со акцент на дијаманти

Брилијантност Стерлинг сребрен бел топаз со сет за перничиња со акцент на дијаманти

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Класичен и елегантен 925 Стерлинг сребрен перница оригинална бела топаз со оригинален сет во боксот со акцент на дијаманти. Набавката вклучува 18-инчен сребрен ланец од 925 Стерлинг. Стилски и сентиментален - дајте give подарок што ќе и помогне да чува спомени од некој посебен близу до нејзиното срце! Купете со доверба бидејќи сите наши производи се изработени од хипоалергичен 925 Стерлинг сребро или злато што е без никел и безбеден за чувствителна кожа. Сигурни сме дека ќе ја сакате вашата набавка, така што секое парче е покриено со 30-дневна 100% пари назад вкупна гаранција за среќа. Ако не сте целосно задоволни од која било причина, само посегнете до нас и ние ќе го направиме како што треба, веднаш. На дизајнот на трендовите - ние сме горди да го изработиме нашиот комплетно дизајниран накит со око кон модата и социјалната одговорност. Секое парче е свое уметничко дело, фрлено во скапоцен метал од мајстор накит, кои поминале децении на чест на нивниот занает. Нашиот личен допир од концепт до завршување ги прави нашите елегантни силуети совршен начин да додадат допир на луксуз на вашиот индивидуален израз. Совршен подарок - ова парче доаѓа во кутија за подароци, подготвено за давање за секоја посебна пригода. Тоа е значаен подарок за роденден, годишнина, ден на вineубените или кој било празник или пресвртница што сакате да ја прославите. Било кој од нашите убаво изработени дизајни прави идеја за lубовен подарок за секоја важна дама во вашиот живот : вашата сопруга, девојка, мајка, сестра, ќерка, баба - дури и самите себе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Miabella Women's 3- Carat T.G.W. Африкански аметист и бел топаз розово злато блиц, позлатен сребрен гроздобер цветен прстен

Сјај и искра со овој полн со длабочина Миабела цветен прстен Изработено во пенливо розово злато, позлат�

DEN 1663.84

Miabella Women's's'sims 6- Carat T.G.W. Создаде сина сафир и создаде бел сафир розово злато блиц, позлатен сребрен прстен со

Изгледајте како кралица секој пат кога ќе ја носите оваа елегантна миабела креирана сина сафир и создад

DEN 6016.00