• Свеж
Машка пиштол во боја на бојата, прстен на керамички венчален бенд во волфрам

Машка пиштол во боја на бојата, прстен на керамички венчален бенд во волфрам

DEN 224.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нагласете го вашиот изглед со овој привлечен ораво за мажи во ораво во боја на Gunmetal Facecated 8mm Tunften керамички венчален бенд прстен. Волфрам е сè попопуларен избор за свадбени бендови заради неговата цврстина, достапност, отпорност на гребење и хипоалергични својства. Овој удобност одговара на прстенот во волфрам е лесен за преземање и отстранување и го прави идеалниот секојдневен бенд за венчавки. Кутија за подароци за потпис е исто така вклучено со овој прстен. Современ фацетиран прстен на волфрам. Полиран финиш. Удобност се вклопува. Ширина од 8мм. Издржлива конструкција на волфрам. Хипоалергичен. Идеален опсег за секојдневна употреба. Вклучува кутија за подароци за потпис.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Нана јаже Мајка прстен 1- Избрани симулирани родилни камења, возрасни женски розови злато позлатена големина12-камен1010

Прославете ја специјалната жена во вашиот живот со семејно наследство што може да се пренесе од генерац

DEN 6336.00

Miabella Women's's'sims 6- Carat T.G.W. Создаде сина сафир и создаде бел сафир розово злато блиц, позлатен сребрен прстен со

Изгледајте како кралица секој пат кога ќе ја носите оваа елегантна миабела креирана сина сафир и создад

DEN 6016.00