• Свеж
Мали Деца Момчиња Облека Бебиња Девојки Облека За Спиење Ромпер Графички Принт Со Долги Ракави Боди Ромпер Комбинезон Пижами

Мали Деца Момчиња Облека Бебиња Девојки Облека За Спиење Ромпер Графички Принт Со Долги Ракави Боди Ромпер Комбинезон Пижами

DEN 187.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Големина : 66 Препорачана возраст : 0-3 Месеци Биста : 49см/19,29" Должина : 55см/21,65" Големина : 73 Препорачана возраст : 3-6 Месеци Биста : 52см/20,47" Должина : 60см/23,62" Големина : 80 Препорачана возраст : 6-12 Месеци Биста : 55см/21,65" Должина : 65см/25,59" Големина : 90 Препорачана возраст : 12-18 месеци биста : 57см/22.44" должина : 71см/27.95" бебе момчиња девојки Спиење Ромпер долг Ракав Графички печатење боди новороденче ромпер комбинезон Пижами Дете Момче Облека. Слатка Облека За Бебиња. Одличен подарок за туш за бебиња за нова или очекувана мајка. МАТЕРИЈАЛ : памучна мешавина, удобна и мека, лесна. Ткаенина што дише, растеглива и пријателска за кожата. Слатко Бебе Момче Деца Новороденче Ромпер Комбинезон Боди Облека Од Памучна Облека. Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Извршите Плаќање и Дозволете 0,5-1 Инчна Разлика Поради Рачно Мерење.(1 Инч = 2,61 См);.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.