• Свеж
Trim Trim компатибилен со 2013- Lexus R RX450H Пред, десен патник

Trim Trim компатибилен со 2013- Lexus R RX450H Пред, десен патник

DEN 3961.28

Од стоката
Достапно е за нарачката

Специфична производот Продадена : Продадена индивидуално, меѓусебна количина на дел : 5212748917, LX1039120 NOTES : Странични пристапи за покритие ОЕ Број : 52127489177 REPLACES PARTESSLING PARTSLINK Број на линкови : LX1039120 и потреби за одржување-Производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрика за патети со следниве возила : Позиција : Предниот, Rightlexus2013-2015 RX350 база за модели со F Sport пакет, Јапонија изградено возило2013-2015 RX350 F Sport Japan изградено возило2014-2014-2015 RX350 RX350 RX350 RX350 RX350 Sport Design Јапонија изградено возило2013-2015 RX450 H база за модели со F Sport пакет, Јапонија изградено возило2015 RX450 H Sport Design Јапонија изградено возило го заменува OE Бројот : 5212748917. Број на размена на дел : 5212748917, LX1039120. Одговара Изберете : 2013,2015 Lexus RX 350 Base/350 F -Sport 2014 Lexus RX 350 и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Со сетот за чевли за сопирачки за паркирање на хардвер се вклопува во Изберете: 2001- Mercedes-Benz C, 2004- Crossfire Crossfire

Паркинг сопирачки за чевли за сопирачки W / хардвер јадеше со хардверски паркинг сопирачки за чевли за с

DEN 1717.44